Render Cube
work Brak informacji

Environment/Asset Artist

  • Grafika
  • Design
  • pinlodz

Widełki płacowe

- PLN

Rodzaj umowy

Brak informacji

Doświadczenie

Forma zatrudnienia

Wymagane umiejętności

  • Brak informacji

Opis stanowiska

Co będziesz robić?
- Tworzenie wysokiej jakości assetów graficznych 3D (modele otoczenia, rośliny) odpowiadające wizji projektu
- Optymalizowanie assetów pod kątem wydajności przy zachowaniu wysokich standardów jakości
- Tworzenie tekstur i materiałów
- Implementowanie modeli w silniku Unreal Engine
- Respektowanie wyznaczonych standardów produkcji assetów oraz estymacji czasowych
- Ścisła współpraca z liderami działów, artystami oraz innymi członkami zespołu

Czego oczekujemy:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 3 lata doświadczenia)
- Modelowanie, rzeźbienie oraz teksturowanie na poziomie mid/senior
- Podstawowa znajomość Unreal Engine (implementowanie modeli, ustawienie materiałów)
- Portfolio prezentujące zróżnicowane modele
- Zaawansowane umiejętności modelowania 3D w oprogramowaniu Blender oraz Zbrush
- Dbałość o szczegóły, kolory i proporcje
- Umiejętność teksturowania (Adobe Substance 3D Painter)
- Tworzenie wysokiej jakości modeli odpowiadające artystycznej wizji projektu
- Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
- Podłoże artystyczne (sztuka klasyczna, architektura, fotografia)
- Wiedza na temat teorii koloru
- Znajomość innego oprogramowania (Adobe Substance 3D Designer/Marvelous Designer/Speedtree)
- Zaawansowana znajomość silnika Unreal Engine (tworzenie shaderów, wiedza na temat technologii Lumen i Nanite (Unreal Engine 5))

Co oferujemy:
- Kontrakt B2B
- Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
- Elastyczne godziny pracy (core hours: 10 - 15)
- Ofertę ubezpieczenia grupowego
- Pracę stacjonarną w biurze w centrum Łodzi (Ogrody Geyera)

Dołącz CV