Awaken Realms
work Brak informacji

Unity Developer

  • Programowanie
  • pinwroclaw

Widełki płacowe

12000 - 20000 PLN

Rodzaj umowy

Brak informacji

Doświadczenie

Forma zatrudnienia

Wymagane umiejętności

  • Brak informacji

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Tworzeniem i rozwijaniem gier w każdym aspekcie technicznym (niskopoziomowe systemy, gameplay, narzędzia, shadery, UI, itd.).

  • Adaptacją do napotkanych problemów i poszukiwaniem nowych rozwiązań.

  • Analizą i wyceną zadań zgodnie z ich złożonością.

  • Klarowną komunikacją z resztą zespołu.

Oczekujemy

  • 2 lat doświadczenia w tworzeniu gier komputerowych

  • Bardzo dobrej znajomości języka C#.

  • Znajomości systemów kontroli wersji (preferowany Git).

  • Pisania czystego, klarownego kodu i komunikacji na jego temat.

  • Umiejętności analitycznego myślenia, dostrzegania potencjalnych problemów.

  • Płynnej znajomości języka angielskiego.

  • Zaangażowania, dużej pasji do gier komputerowych i dużych ambicji.

  • Uniwersalności i odnajdywania się w różnych aspektach programowania gier (UI, fizyka, skryptowanie encji, niskopoziomowy kod).

  • Umiejętności szybkiej adaptacji do nowych języków programowania, bibliotek i narzędzi.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 12 000-20 000 zł na fakturze.

  • Strategię pracy, w której game design oraz jakość wykonania danego produktu stawiamy na I miejscu.

  • Pracę z najnowszymi technologiami w branży, których nie boimy się wdrażać do naszych projektów.

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Premie uznaniowe i stażowe.

  • Stabilność finansową dużego wydawcy, przy zachowaniu atmosfery start-up’u.

  • Pozytywną atmosferę w zespole pasjonatów.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Platformę kafeteryjną.