Forever Entertainment SA
work Brak informacji

Senior Grafik 3D - Generalista

  • Grafika
  • pingdynia

Widełki płacowe

Rodzaj umowy

Brak informacji

Doświadczenie

Forma zatrudnienia

Wymagane umiejętności

  • Brak informacji

Opis stanowiska

O NAS

Firma Forever Entertainment SA z siedzibą w Gdyni zajmuje się produkcją gier komputerowych i multimediów. Mamy 13 lat doświadczenia w branży i jesteśmy jednym z największych wydawców gier Nintendo Switch. Aktualnie zatrudniamy ponad 80 osób.

Nasz zespół pracuje nad znanymi IP:

  • Panzer Dragoon Zwei: Remake (SEGA)

  • The House of The Dead: Remake II (SEGA)

  • Front Mission 1,2,3: Remake

  • Night Slasher: Remake

Ale też i nad innymi, własnymi tytułami.

OBOWIĄZKI:

  • praca przy kluczowych dla firmy projektach;

  • tworzenie wysokiej jakości asetów do gier, ich optymalizacja w zależności od docelowej platformy
    oraz implementacja w silniku gry;

  • opieka merytoryczna nad mniej doświadczoną częścią zespołu;

  • współpraca z działami programistów, projektantów i testerów na każdym etapie produkcji.

OCZEKIWANIA:

  • minimum trzyletnie doświadczenie no podobnym stanowisku poparte portfolio;

  • bardzo dobra znajomość programów graficznych takich jak: Blender, Substance Painter, pakiet Adobe, Unity;

  • świadomość wpływu tworzonych materiałów na wydajność finalnego produktu;

  • umiejętność pracy w różnych stylach;

  • przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu animacji.

DODATKOWE ATUTY:

  • umiejętność tworzenia efektów (game ready) VFX;

  • animacja 3D\2D;

  • rysunek.

WARUNKI WSPÓŁPRACY:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;

  • praca stacjonarna w biurze w Gdyni (dogodna lokalizacja przy SKM)/ po okresie wdrożenia możliwość;
    pracy w systemie hybrydowym;

  • praca na pełny etat, godz. 8.00-16.00;

  • umowa uod/uz/uop/B2B - w zależności od preferencji kandydata.

DODATKOWO OFERUJEMY:

  • ubezpieczenie zdrowotne PZU wraz z możliwością dopisania partnera lub dzieci;

  • karta Multisport;

  • darmowa opieka psychologiczna;

  • program poleceń;

  • integracja z pozostałymi członkami zespołu w pokoju gier;

  • wsparcie relokacyjne, pomożemy dopiąć kwestie organizacyjne;

  • doświadczony zespół, który chętnie dzieli się wiedzą

  • imprezy integracyjne.