OUT OF THE ORDINARY
work Brak informacji

Mobile Gameplay Designer

  • Design

    Widełki płacowe

    - PLN

    Rodzaj umowy

    Brak informacji

    Doświadczenie

    Forma zatrudnienia

    Wymagane umiejętności

    • Brak informacji

    Opis stanowiska

    Cześć!

    Jesteśmy studiem tworzącym przede wszystkim gry mobilne (m.in. Thief Simulator: Sneak & Steal, Uboat). Działamy zgodnie z filozofią simple yet effective. Cenimy wciągający gameplay, wysoką jakość i can-do attitude.

    Aktualnie poszukujemy Mobile Gameplay Designera który dołączy do naszego teamu i m.in. pomoże wznieść nasz tytuł [Thief Simulator: Sneak & Steal] (https://play.google.com/store/apps/details?id=games.ooto.thiefsimulator&hl=en&gl=US) na kolejny poziom. Priorytetem jest zbalansowanie oraz dostosowanie rozgrywki pod oczekiwania graczy.

    Czego oczekujemy:

    • prototypowanie poziomów w silniku Unity

    • balansowanie i dostosowywanie gameplayu,

    • projektowanie nowych lub modyfikowanie już obecnych mechanik w grze,

    • tworzenie misji,

    • współpraca z działem marketingu, developerami, artystami i działem QA,

    • analiza i ulepszanie UX

    Wymagania:

    • znajomość Visual Scripting/podstaw algorytmiki,

    • znajomość Excel/Google Sheets,

    • znajomość silnika Unity pozwalająca na swobodne projektowanie gameplayu,

    • znajomość najnowszych technik poprawy zaangażowania graczy w grach mobilnych,

    • conajmniej jeden ukończony komercyjny projekt

    Co oferujemy:

    • współpracę na podstawie umowy UoD/B2B

    • pracę w doświadczonym zespole

    • elastyczne godziny pracy (core hours 10-15)

    • dobrą atmosferę współpracy i rozwoju

    Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij za pomocą formularza CV, portfolio oraz wszystko, czym chcesz się pochwalić.

    Aplikując pamiętaj o umieszczeniu klauzuli RODO:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Out Of the Ordinary sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Dołącz CV